Aktualności Aktualności

Zasady funkcjonowania Nadleśnictwa w czasie Pandemii

KOMUNIKAT

Z uwagi na stan zagrożenia epidemiologicznego i w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne naszych interesantów oraz pracowników wprowadziliśmy następujące zasady:

 • Preferujemy załatwianie spraw drogą internetową, przez złożenie dokumentów w skrzynce podawczej przy wejściu A, względnie pocztą.
 • większość pracowników biura nadleśnictwa wykonuje pracę zdalnie - bezpośrednie numery komórkowe do poszczególnych pracowników  można uzyskać dzwoniąc do sekretariatu  tel. 607 614 407;
 • numery telefonów oraz adresy e-mail znajdują się również zakładce KONTAKT na stronie internetowej Nadleśnictwa.
 • Wejście do siedziby Nadleśnictwa jest możliwe wyłącznie do strefy obsługi Interesantów w specjalnie wydzielonym pomieszczeniu /wejście B/
 • Wejście następuje po telefonicznym bądź  mailowym uzgodnieniu terminu wizyty z pracownikiem merytorycznym Nadleśnictwa.
 • W sytuacjach nagłych, gdy wizyta osobista w siedzibie Nadleśnictwa jest niezbędna, wejście możliwe jest po uzyskaniu akceptacji przez pracownika Nadleśnictwa przekazanej domofonem w obecności pracownika prowadzącego sprawę.
 • Wchodząc do strefy obsługi Interesantów w budynku Nadleśnictwa należy:

 

- mieć zasłoniętą twarz przez zastosowanie maseczki, przyłbicy itp.

- zdezynfekować ręce,

- poddać się badaniu temperatury termometrem bezdotykowym.

 

Osoby,

 • u których stwierdzona będzie temperatura powyżej 38 stopni lub inne  objawy wskazujące na możliwość zakażenia COVID-19
 • lub osoby nie stosujące się do wyżej wymienionych zasad

 

NIE BĘDĄ WPUSZCZANE NA TEREN OBIEKTU I OBSŁUGIWANE

Jednocześnie informujemy, że dni i godziny pracy biura

Nadleśnictwa Chojnów nie ulegają zmianie.

Przedstawione procedury będą funkcjonowały do odwołania.

Za zaistniałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 

 

 

Zasady prowadzenia sprzedaży detalicznej drewna w leśnictwach w czasie pandemii

 

W związku z epidemią koronawirusa, Nadleśnictwo Chojnów utrzymuje zmianę w obowiązujących zasadach sprzedaży detalicznej drewna w leśnictwach, w niżej wskazany sposób:

 

 1. Leśniczy prowadzi sprzedaż detaliczną, ale może się ona odbywać wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się z klientem. W trakcie rozmowy telefonicznej z klientem ustalane są wszystkie kwestie niezbędne do dokonania zakupu.
 2. Preferowaną formą płatności jest płatność kartą, względnie bezpośredni przelew wykonany przez klienta na rachunek bankowy Nadleśnictwa.
 3. W przypadku uzgodnienia z klientem płatności bezpośrednio na rachunek bankowy Nadleśnictwa, leśniczy zobowiązany jest poinformować drogą mailową o tym fakcie pracownika działu finansowo-księgowego: anna.jastrzebska@warszawa.lasy.gov.pl,  z równoczesnym przesłaniem do wiadomości na adres: aleksander.banasik@warszawa.lasy.gov.pl, podając dane klienta i wartość transakcji.
 4. Wydanie drewna przy przelewie bezpośrednio na rachunek Nadleśnictwa Chojnów może nastąpić po otrzymaniu informacji zwrotnej z działu finansowo-księgowego, o wpływie środków na rachunek bankowy Nadleśnictwa.
 5. W przypadku konieczności wpłaty utargu przez osobę odpowiedzialną za sprzedaż detaliczną, dopuszcza się możliwość wpłat do kwoty 500,00 zł z jej osobistego rachunku bankowego na rachunek Nadleśnictwa.

 

 

Powyższe zasady obowiązują do odwołania.