Wydawca treści Wydawca treści

Zajęcia z edukacji leśnej

EDUKACJA = CZŁOWIEK. Edukacja leśna łączy naukę z przyjemnością. Zapraszamy na zajęcia z leśnikiem w lesie, sali edukacyjnej lub w szkole znajdującej się na terenie Nadleśnictwa Chojnów.

"Jeżeli raz wzbudzi się w dzieciach miłość do przyrody, pozostanie ona już w nich na zawsze."

Na terenie  Nadleśnictwa Chojnów jego pracownicy - doświadczeni leśnicy prowadzą bezpłatne zajęcia z edukacji leśnej (zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Generalnego  nr 57 z dnia 9 maja 2003r). Zapraszamy na odwiedziny zarówno w sali edukacyjnej, jak również na ścieżkach edukacyjno - dydaktycznych. Podczas spotkania pracownicy nadleśnictwa zabiorą odwiedzających na ciekawy spacer do lasu, opowiedzą o zjawiskach w nim zachodzących oraz  zdradzą tajemnice swojej pracy. Leśnym zagadnieniom nie będzie końca.

"Przyroda jest zawsze po Twojej stronie"

Zapraszamy do współpracy szkoły i instytucje zainteresowane spotkaniem z pracownikami Służby Leśnej. Wszystkich chętnych do udziału w zajęciach prosimy o wcześniejsze, telefoniczne uzgodnienie szczegółów i terminu wizyty bezpośrednio z pracownikiem nadleśnictwa. Zgłoszenia prosimy składać na załączonym poniżej formularzu zgłoszeniowym pod adresy internetowe:


chojnow@warszawa.lasy.gov.pl
ewentualnie:

slawomir.fiedukowicz@warszawa.lasy.gov.pl

lub przesłanie faksem /0-22/ 727 57 52 wew.102.
 
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie spotkaniami zgłoszenia prosimy o kontakt z conajmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Na zajęcia zapraszamy dzieci od 4 roku życia!

Wysłanie zgłoszenia NIE jest równoznaczne z rezerwacją terminu zajęć.
Preferowana liczba uczestników zajęć do 25 osób (w tym min. dwóch opiekunów).